Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2

Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2

Balans thuis

Team G P
1 ZVV Twente 2 (zaal) 1 3
2 Sportclub Olympic 3 (zaal) 1 3
3 Blauw Wit '66 2 (zaal) 1 3
4 't Peeske 2 (zaal) 1 3
5 Colmschate '33 2 (zaal) 1 3
6 Beuningse Boys 1 (zaal) 1 3
7 Orion 1 (zaal) 1 3
8 Victoria Boys 1 (zaal) 1 3
9 Quick 1888 2 (zaal) 1 3
10 Wilhelminaschool 1 (zaal) 1 3
11 EBZV '85 1 (zaal) 1 3
12 Excelsior '31 7 (zaal) 1 3
13 Turkse Kracht 2 (zaal) 1 3
14 Turkse Kracht 3 (zaal) 1 3
15 Juliana '31 3 (zaal) 1 3
16 LZVV/MSML.NL 4 (zaal) 1 3
17 Brakkenstein 2 (zaal) 1 3
18 SC Nowruz 7 (zaal) 1 3
19 VIOD 1 (zaal) 1 1
20 FC Tinnegieter 5 (zaal) 1 1
21 csv Apeldoorn 10 (zaal) 1 1
22 Andarinyo 3 (zaal) 0 0
23 Blauw Wit ’66/BLM 1 (zaal) 0 0
24 Blauw Wit 1 (zaal) 0 0
25 Brakkenstein 3 (zaal) 0 0
26 Brakkenstein 4 (zaal) 0 0
27 Brakkenstein 5 (zaal) 0 0
28 csv Apeldoorn 1 (zaal) 0 0
29 csv Apeldoorn 3 (zaal) 0 0
30 csv Apeldoorn 4 (zaal) 0 0
31 csv Apeldoorn 5 (zaal) 0 0
32 csv Apeldoorn 6 (zaal) 0 0
33 DAVO 1 (zaal) 0 0
34 De Gastronoom Arnhem 1 (zaal) 0 0
35 De Gazelle 1 (zaal) 0 0
36 De Gazelle 2 (zaal) 0 0
37 Drienerlo 3 (zaal) 0 0
38 Drienerlo 4 (zaal) 0 0
39 EBZV '85 2 (zaal) 0 0
40 Excelsior '31 14 (zaal) 0 0
41 Excelsior '31 17 (zaal) 0 0
42 Excelsior '31 4 (zaal) 0 0
43 Excelsior '31 5 (zaal) 0 0
44 Excelsior '31 8 (zaal) 0 0
45 Excelsior '31 9 (zaal) 0 0
46 FC Brasil '77 2 (zaal) 0 0
47 FC Dinxperlo 1 (zaal) 0 0
48 FC Gonemo 2 (zaal) 0 0
49 FC RDC 3 (zaal) 0 0
50 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 (zaal) 0 0
51 FC Tinnegieter 1 (zaal) 0 0
52 FC Tinnegieter 4 (zaal) 0 0
53 Futsal Anouel Zutphen 1 (zaal) 0 0
54 Heracles Almelo Futsal 12 (zaal) 0 0
55 Heracles Almelo Futsal 14 (zaal) 0 0
56 Heracles Almelo Futsal 4 (zaal) 0 0
57 Heracles Almelo Futsal 6 (zaal) 0 0
58 Heracles Almelo Futsal 7 (zaal) 0 0
59 Heracles Almelo Futsal 8 (zaal) 0 0
60 Heracles Almelo Futsal 9 (zaal) 0 0
61 Jonge Kracht 1 (zaal) 0 0
62 Juliana '31 2 (zaal) 0 0
63 LZVV/MSML.NL 2 (zaal) 0 0
64 Morado CF 2 (zaal) 0 0
65 Quick 1888 4 (zaal) 0 0
66 SC Nowruz 3 (zaal) 0 0
67 SC Nowruz 4 (zaal) 0 0
68 SC Nowruz 5 (zaal) 0 0
69 SC Nowruz 9 (zaal) 0 0
70 SML 1 (zaal) 0 0
71 SP Teuge 1 (zaal) 0 0
72 Sportclub Bemmel Zaal 1 (zaal) 0 0
73 Sportclub Olympic 13 (zaal) 0 0
74 Sportclub Olympic 9 (zaal) 0 0
75 Turkse Kracht 4 (zaal) 0 0
76 Turkse Kracht 5 (zaal) 0 0
77 Union 1 (zaal) 0 0
78 Veldhoek 1 (zaal) 0 0
79 Zavodo 76 2 (zaal) 0 0
80 ZVV Beuningen 1 (zaal) 0 0
81 ZVV Oldenzaal 11 (zaal) 0 0
82 Victoria Boys 2 (zaal) 0 0
83 Groen Wit '62 2 (zaal) 1 0
84 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 (zaal) 1 0
85 Heracles Almelo Futsal 16 (zaal) 1 0
86 sv Orderbos 1 (zaal) 1 0
87 ZVV Oldenzaal 2 (zaal) 1 0
88 ZVV Oldenzaal 7 (zaal) 1 0
89 ATIK 5 (zaal) 1 0
90 SC Rijnland 1 (zaal) 1 0
91 FC Dinxperlo 2 (zaal) 1 0
92 Zavodo 76 3 (zaal) 1 0
93 FC Tinnegieter 3 (zaal) 1 0
94 SC Doesburg 4 (zaal) 1 0
95 EBZV '85 4 (zaal) 1 0
96 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 (zaal) 1 0
97 Diepenveen 1 (zaal) 1 0
98 Go Ahead Deventer 4 (zaal) 1 0
99 VVG '25 2 (zaal) 1 0
100 Excelsior '31 12 (zaal) 1 0
101 Brakkenstein 6 (zaal) 1 0
102 Groen Wit '62 3 (zaal) 1 0
103 Brakkenstein 1 (zaal) 1 0
104 Zuid Arnhem 2 (zaal) 1 0
105 Brakkenstein 7 (zaal) 1 0
106 Excelsior '31 16 (zaal) 1 0
107 Zuid Arnhem 5 (zaal) 1 0
108 ZVV Beuningen 3 (zaal) 1 0
109 SC Nowruz 6 (zaal) 1 0
110 DAVO 4 (zaal) 1 0
111 ZVL 3 (zaal) 1 0
112 ZVV Ede 4 (zaal) 1 0
113 SC Nowruz 10 (zaal) 1 0
114 ZVV Oldenzaal 6 (zaal) 1 0
115 FC RDC 4 (zaal) 1 0

Balans uit

Team G P
1 Jonge Kracht 1 (zaal) 1 3
2 csv Apeldoorn 4 (zaal) 1 3
3 Heracles Almelo Futsal 7 (zaal) 1 3
4 DAVO 1 (zaal) 1 3
5 Turkse Kracht 4 (zaal) 1 3
6 Sportclub Olympic 9 (zaal) 1 3
7 SML 1 (zaal) 1 3
8 Heracles Almelo Futsal 6 (zaal) 1 3
9 csv Apeldoorn 5 (zaal) 1 3
10 Heracles Almelo Futsal 9 (zaal) 1 3
11 Morado CF 2 (zaal) 1 3
12 Sportclub Bemmel Zaal 1 (zaal) 1 3
13 De Gastronoom Arnhem 1 (zaal) 1 3
14 Heracles Almelo Futsal 4 (zaal) 1 3
15 Union 1 (zaal) 1 3
16 SC Nowruz 3 (zaal) 1 3
17 Blauw Wit 1 (zaal) 1 3
18 Zavodo 76 2 (zaal) 1 3
19 Heracles Almelo Futsal 12 (zaal) 1 3
20 Heracles Almelo Futsal 8 (zaal) 1 3
21 FC RDC 3 (zaal) 1 3
22 Turkse Kracht 5 (zaal) 1 3
23 Futsal Anouel Zutphen 1 (zaal) 1 3
24 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 (zaal) 1 3
25 SC Nowruz 4 (zaal) 1 3
26 Sportclub Olympic 13 (zaal) 1 3
27 FC Dinxperlo 1 (zaal) 1 3
28 FC Gonemo 2 (zaal) 1 3
29 Victoria Boys 2 (zaal) 1 3
30 Excelsior '31 8 (zaal) 1 3
31 Drienerlo 3 (zaal) 1 3
32 SC Nowruz 5 (zaal) 1 3
33 ZVV Beuningen 1 (zaal) 1 3
34 FC Brasil '77 2 (zaal) 1 1
35 Brakkenstein 5 (zaal) 1 1
36 SP Teuge 1 (zaal) 1 1
37 ATIK 5 (zaal) 0 0
38 Beuningse Boys 1 (zaal) 0 0
39 Blauw Wit '66 2 (zaal) 0 0
40 Brakkenstein 1 (zaal) 0 0
41 Brakkenstein 2 (zaal) 0 0
42 Brakkenstein 6 (zaal) 0 0
43 Brakkenstein 7 (zaal) 0 0
44 Colmschate '33 2 (zaal) 0 0
45 csv Apeldoorn 10 (zaal) 0 0
46 csv Apeldoorn 3 (zaal) 0 0
47 DAVO 4 (zaal) 0 0
48 Diepenveen 1 (zaal) 0 0
49 Drienerlo 4 (zaal) 0 0
50 EBZV '85 1 (zaal) 0 0
51 EBZV '85 2 (zaal) 0 0
52 EBZV '85 4 (zaal) 0 0
53 Excelsior '31 12 (zaal) 0 0
54 Excelsior '31 16 (zaal) 0 0
55 Excelsior '31 5 (zaal) 0 0
56 Excelsior '31 7 (zaal) 0 0
57 FC Dinxperlo 2 (zaal) 0 0
58 FC RDC 4 (zaal) 0 0
59 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3 (zaal) 0 0
60 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5 (zaal) 0 0
61 FC Tinnegieter 3 (zaal) 0 0
62 FC Tinnegieter 5 (zaal) 0 0
63 Go Ahead Deventer 4 (zaal) 0 0
64 Groen Wit '62 2 (zaal) 0 0
65 Groen Wit '62 3 (zaal) 0 0
66 Heracles Almelo Futsal 14 (zaal) 0 0
67 Heracles Almelo Futsal 16 (zaal) 0 0
68 Juliana '31 2 (zaal) 0 0
69 Juliana '31 3 (zaal) 0 0
70 LZVV/MSML.NL 4 (zaal) 0 0
71 Orion 1 (zaal) 0 0
72 Quick 1888 2 (zaal) 0 0
73 SC Doesburg 4 (zaal) 0 0
74 SC Nowruz 10 (zaal) 0 0
75 SC Nowruz 6 (zaal) 0 0
76 SC Nowruz 7 (zaal) 0 0
77 SC Nowruz 9 (zaal) 0 0
78 SC Rijnland 1 (zaal) 0 0
79 Sportclub Olympic 3 (zaal) 0 0
80 sv Orderbos 1 (zaal) 0 0
81 't Peeske 2 (zaal) 0 0
82 Turkse Kracht 2 (zaal) 0 0
83 Turkse Kracht 3 (zaal) 0 0
84 VIOD 1 (zaal) 0 0
85 VVG '25 2 (zaal) 0 0
86 Wilhelminaschool 1 (zaal) 0 0
87 Zavodo 76 3 (zaal) 0 0
88 Zuid Arnhem 2 (zaal) 0 0
89 Zuid Arnhem 5 (zaal) 0 0
90 ZVL 3 (zaal) 0 0
91 ZVV Beuningen 3 (zaal) 0 0
92 ZVV Ede 4 (zaal) 0 0
93 ZVV Oldenzaal 2 (zaal) 0 0
94 ZVV Oldenzaal 6 (zaal) 0 0
95 ZVV Oldenzaal 7 (zaal) 0 0
96 ZVV Twente 2 (zaal) 0 0
97 Victoria Boys 1 (zaal) 0 0
98 csv Apeldoorn 1 (zaal) 1 0
99 Quick 1888 4 (zaal) 1 0
100 De Gazelle 2 (zaal) 1 0
101 FC Tinnegieter 4 (zaal) 1 0
102 Veldhoek 1 (zaal) 1 0
103 De Gazelle 1 (zaal) 1 0
104 csv Apeldoorn 6 (zaal) 1 0
105 Brakkenstein 3 (zaal) 1 0
106 Excelsior '31 17 (zaal) 1 0
107 Excelsior '31 9 (zaal) 1 0
108 ZVV Oldenzaal 11 (zaal) 1 0
109 Brakkenstein 4 (zaal) 1 0
110 FC Tinnegieter 1 (zaal) 1 0
111 Blauw Wit ’66/BLM 1 (zaal) 1 0
112 Excelsior '31 14 (zaal) 1 0
113 LZVV/MSML.NL 2 (zaal) 1 0
114 Andarinyo 3 (zaal) 1 0
115 Excelsior '31 4 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!