Programma



Datum Tijd Thuis Uit Info
20 okt 20:15 Victoria Boys 4 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
23 okt 10:00 SVO Deventer'21 MO15-1 Victoria Boys MO15-1
23 okt 10:00 Victoria Boys MO13-1 WSV MO13-2
23 okt 10:45 SP Teuge JO14-2 Victoria Boys JO14-1
23 okt 11:00 Victoria Boys JO19-2 Rood-Wit '58 JO19-1
23 okt 11:30 Victoria Boys MO17-1 Lelystad '67 MO17-1
23 okt 12:00 Stroe JO19-1 Victoria Boys JO19-1
23 okt 13:00 Victoria Boys 3 Groen Wit '62 5
23 okt 13:00 't Harde G2 Victoria Boys G1JM
23 okt 13:00 IJVV MO15-1 Victoria Boys MO15-2
23 okt 14:30 VIOS V. 3 Victoria Boys 2
23 okt 15:00 SV Twello JO17-2 Victoria Boys JO17-1
23 okt 15:00 SKV VR1 Victoria Boys VR2
24 okt 10:00 Apeldoornse Boys 2 (zon) Victoria Boys 4 (zon)
24 okt 11:00 Bekkerveld VR1 (zon) Victoria Boys VR1 (zon)
24 okt 11:30 Victoria Boys 2 (zon) Sportclub Groessen 3 (zon)
24 okt 11:30 Turkse Kracht 8 (zon) Victoria Boys 3 (zon)
24 okt 12:00 VVOG 3 (zon) Victoria Boys 5 (zon)
24 okt 14:00 Victoria Boys 1 (zon) De Hoven 1 (zon)
25 okt 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
25 okt 20:15 Victoria Boys 1 (zaal) csv Apeldoorn 8 (zaal)
25 okt 21:15 AGOVV 7 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
26 okt 20:00 WZC Wapenveld 5 Victoria Boys 3
27 okt 19:30 Victoria Boys 3 (zaal) ATIK 11 (zaal)
29 okt 19:30 FC Gonemo VR1 (zaal) Victoria Boys VR1 (zaal)
30 okt 10:00 Victoria Boys MO15-1 SEH MO15-1
30 okt 10:00 Eerbeekse Boys MO13-1 Victoria Boys MO13-1
30 okt 10:30 csv Apeldoorn JO17-4 Victoria Boys JO17-1
30 okt 11:30 Victoria Boys G1JM WWNA G1
30 okt 11:30 Victoria Boys MO15-2 Sparta Nijkerk MO15-1
30 okt 12:00 DSV '61 JO19-1 Victoria Boys JO19-2
30 okt 12:00 IJVV MO17-1 Victoria Boys MO17-1
30 okt 13:00 Victoria Boys JO14-1 SP Lochem JO14-2
30 okt 13:00 De Hoven MO17-1 Victoria Boys MO17-2
30 okt 13:00 Victoria Boys VR2 v.v. Dieren VR1
30 okt 15:00 Victoria Boys 2 Oene 3
30 okt 15:00 SHE 2 Victoria Boys 3
30 okt 15:00 Victoria Boys JO19-1 Columbia JO19-1
30 okt 15:00 Victoria Boys MO19-1 ST: HMC MO19-1
31 okt 9:30 Victoria Boys 4 (zon) Robur et Velocitas 4 (zon)
31 okt 10:00 Loenermark 3 (zon) Victoria Boys 3 (zon)
31 okt 11:30 Victoria Boys VR2 (zon) Trekvogels VR3 (zon)
31 okt 12:00 FC Jeugd 2 (zon) Victoria Boys 2 (zon)
31 okt 14:00 Apeldoornse Boys 1 (zon) Victoria Boys 1 (zon)
31 okt 14:00 Victoria Boys VR1 (zon) SDO VR1 (zon)
1 nov 19:15 AGOVV 8 (zaal) Victoria Boys 2 (zaal)
3 nov 20:15 csv Apeldoorn 6 (zaal) Victoria Boys 1 (zaal)
5 nov 18:30 ATIK VR1 (zaal) Victoria Boys VR1 (zaal)
5 nov 19:30 Victoria Boys VR30+1 SVO Deventer'21 VR30+1
5 nov 20:00 Groen Wit '62 VR30+1 Victoria Boys VR30+1
5 nov 20:30 Victoria Boys VR30+1 Oene VR30+1
5 nov 21:30 Apeldoornse Boys 1 (zaal) Victoria Boys 3 (zaal)
6 nov 9:45 Wijhe '92 G1JM Victoria Boys G1JM
6 nov 10:00 VVOP MO15-1 Victoria Boys MO15-1
6 nov 10:00 Victoria Boys MO13-1 DEO MO13-1
6 nov 10:30 SDV Barneveld MO15-1 Victoria Boys MO15-2
6 nov 11:00 Victoria Boys MO17-1 Hierden MO17-1
6 nov 11:30 Victoria Boys JO19-2 Robur et Velocitas JO19-3
6 nov 12:45 AGOVV 5 Victoria Boys 2
6 nov 13:00 Victoria Boys 3 csv Apeldoorn 11
6 nov 13:00 Go Ahead Kampen MO19-1 Victoria Boys MO19-1
6 nov 13:00 Victoria Boys MO17-2 Rohda Raalte MO17-1
6 nov 13:00 De Treffers VR1 Victoria Boys VR2
6 nov 13:30 Victoria Boys MO15-3 VDZ MO15-3
6 nov 15:00 Victoria Boys JO17-1 KCVO JO17-1
6 nov 15:30 AZC JO19-1 Victoria Boys JO19-1
7 nov 10:00 ZVV '56 3 (zon) Victoria Boys 4 (zon)
7 nov 10:30 sv Orderbos 3 Victoria Boys 5 (zon)
7 nov 11:30 Victoria Boys 2 (zon) SC EDS 2 (zon)
7 nov 11:30 Victoria Boys 3 (zon) Robur et Velocitas 3 (zon)
7 nov 13:00 Alverna VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon)
7 nov 14:00 Victoria Boys 1 (zon) De Gazelle 1 (zon)
8 nov 19:15 Victoria Boys 1 (zaal) AGOVV 8 (zaal)
8 nov 21:00 Victoria Boys 2 (zaal) De Gazelle 2 (zaal)
10 nov 20:15 Victoria Boys VR1 (zaal) SC Klarenbeek VR1 (zaal)
10 nov 20:30 Victoria Boys 3 (zaal) Futsal Anouel Zutphen 3 (zaal)
10 nov 21:15 csv Apeldoorn 8 (zaal) Victoria Boys 4 (zaal)
13 nov 11:30 Victoria Boys MO15-2 SVO Deventer'21 MO15-1
13 nov 12:00 Elspeet JO19-1 Victoria Boys JO19-2
13 nov 15:00 Victoria Boys MO19-1 Colmschate '33 MO19-1
14 nov 11:00 sv Reaal Dronten 3 Victoria Boys 5 (zon)
14 nov 11:30 Victoria Boys 3 (zon) WSV 6 (zon)
14 nov 11:45 GVV Eilermark VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon)
14 nov 14:00 Victoria Boys 1 (zon) BVC '12 1 (zon)
15 nov 20:00 Victoria Boys 2 (zaal) AGOVV 7 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!