Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 43

6e klasse 43

Datum Thuis Uit Uitslag
16-04-2024 csv Apeldoorn 9 Oeken 4 0 - 1
13-04-2024 csv Apeldoorn 9 Victoria Boys 3 0 - 4
13-04-2024 Robur et Velocitas 2 WSV 4 4 - 0
13-04-2024 Albatross 2 Oeken 4 0 - 2
13-04-2024 Beekbergen 3 Eerbeekse Boys 4 -
13-04-2024 Groen Wit '62 8 Columbia 3 0 - 2
13-04-2024 Groen Wit '62 7 WWNA 2 2 - 4
06-04-2024 WSV 4 Groen Wit '62 8 3 - 1
06-04-2024 Eerbeekse Boys 4 Robur et Velocitas 2 3 - 4
06-04-2024 Oeken 4 Groen Wit '62 7 2 - 1
06-04-2024 WWNA 2 Beekbergen 3 2 - 4
06-04-2024 Columbia 3 csv Apeldoorn 9 4 - 2
06-04-2024 Victoria Boys 3 Albatross 2 4 - 0
30-03-2024 csv Apeldoorn 9 WWNA 2 1 - 6
30-03-2024 Eerbeekse Boys 4 Columbia 3 2 - 0
30-03-2024 WSV 4 Albatross 2 1 - 0
30-03-2024 Oeken 4 Victoria Boys 3 1 - 3
23-03-2024 csv Apeldoorn 9 WSV 4 0 - 6
23-03-2024 Robur et Velocitas 2 Beekbergen 3 2 - 3
23-03-2024 Albatross 2 Columbia 3 1 - 2
23-03-2024 Groen Wit '62 8 Eerbeekse Boys 4 2 - 4
23-03-2024 Oeken 4 WWNA 2 1 - 3
23-03-2024 Groen Wit '62 7 Victoria Boys 3 1 - 1
16-03-2024 Victoria Boys 3 Oeken 4 3 - 0
16-03-2024 Eerbeekse Boys 4 csv Apeldoorn 9 2 - 0
16-03-2024 Beekbergen 3 Groen Wit '62 8 3 - 0
16-03-2024 WWNA 2 Robur et Velocitas 2 3 - 1
09-03-2024 csv Apeldoorn 9 Beekbergen 3 2 - 4
09-03-2024 Victoria Boys 3 WWNA 2 1 - 1
09-03-2024 Albatross 2 Eerbeekse Boys 4 1 - 2
09-03-2024 Groen Wit '62 8 Robur et Velocitas 2 2 - 2
09-03-2024 Groen Wit '62 7 WSV 4 1 - 5
02-03-2024 Robur et Velocitas 2 csv Apeldoorn 9 2 - 3
02-03-2024 Eerbeekse Boys 4 Groen Wit '62 7 5 - 3
02-03-2024 Beekbergen 3 Albatross 2 4 - 1
02-03-2024 Columbia 3 Victoria Boys 3 0 - 9
02-03-2024 WWNA 2 Groen Wit '62 8 4 - 1
24-02-2024 csv Apeldoorn 9 Groen Wit '62 8 1 - 3
24-02-2024 Albatross 2 Robur et Velocitas 2 1 - 1
24-02-2024 Victoria Boys 3 WSV 4 5 - 0
24-02-2024 Oeken 4 Eerbeekse Boys 4 4 - 1
24-02-2024 Groen Wit '62 7 Beekbergen 3 4 - 5
17-02-2024 Albatross 2 Groen Wit '62 7 2 - 1
17-02-2024 Eerbeekse Boys 4 WWNA 2 2 - 3
17-02-2024 csv Apeldoorn 9 Columbia 3 1 - 1
17-02-2024 Victoria Boys 3 Robur et Velocitas 2 5 - 1
17-02-2024 Oeken 4 WSV 4 3 - 2
10-02-2024 Groen Wit '62 7 Oeken 4 2 - 3
03-02-2024 WSV 4 Columbia 3 4 - 4
03-02-2024 Robur et Velocitas 2 Groen Wit '62 7 2 - 1
03-02-2024 Eerbeekse Boys 4 Victoria Boys 3 2 - 2
03-02-2024 Beekbergen 3 Oeken 4 3 - 0
03-02-2024 Groen Wit '62 8 Albatross 2 5 - 2
03-02-2024 WWNA 2 csv Apeldoorn 9 6 - 0
27-01-2024 WSV 4 Robur et Velocitas 2 3 - 3
27-01-2024 Eerbeekse Boys 4 Beekbergen 3 2 - 2
27-01-2024 Oeken 4 Albatross 2 3 - 1
27-01-2024 Columbia 3 Groen Wit '62 8 2 - 0
27-01-2024 Victoria Boys 3 csv Apeldoorn 9 10 - 0
20-01-2024 WSV 4 Eerbeekse Boys 4 2 - 4
16-12-2023 Robur et Velocitas 2 Eerbeekse Boys 4 2 - 4
09-12-2023 Robur et Velocitas 2 Oeken 4 8 - 3
09-12-2023 csv Apeldoorn 9 Albatross 2 1 - 5
09-12-2023 Groen Wit '62 8 Groen Wit '62 7 0 - 4
09-12-2023 WWNA 2 WSV 4 4 - 3
02-12-2023 Groen Wit '62 7 csv Apeldoorn 9 3 - 2
25-11-2023 Robur et Velocitas 2 Columbia 3 3 - 6
25-11-2023 Beekbergen 3 WSV 4 2 - 4
25-11-2023 Groen Wit '62 8 Victoria Boys 3 0 - 13
18-11-2023 Groen Wit '62 7 Columbia 3 2 - 3
11-11-2023 Beekbergen 3 WWNA 2 2 - 0
11-11-2023 Groen Wit '62 8 WSV 4 2 - 2
11-11-2023 Albatross 2 Victoria Boys 3 0 - 3
11-11-2023 Groen Wit '62 7 Oeken 4 -
04-11-2023 WSV 4 csv Apeldoorn 9 6 - 1
04-11-2023 Victoria Boys 3 Groen Wit '62 7 0 - 2
04-11-2023 Eerbeekse Boys 4 Groen Wit '62 8 3 - 0
04-11-2023 Beekbergen 3 Robur et Velocitas 2 3 - 1
04-11-2023 Columbia 3 Albatross 2 2 - 0
04-11-2023 WWNA 2 Oeken 4 6 - 1
28-10-2023 Robur et Velocitas 2 WWNA 2 2 - 4
28-10-2023 Albatross 2 WSV 4 2 - 3
28-10-2023 csv Apeldoorn 9 Eerbeekse Boys 4 0 - 5
28-10-2023 Groen Wit '62 8 Beekbergen 3 0 - 5
21-10-2023 Albatross 2 Beekbergen 3 1 - 3
14-10-2023 WSV 4 Groen Wit '62 7 3 - 2
14-10-2023 Robur et Velocitas 2 Groen Wit '62 8 5 - 2
14-10-2023 Eerbeekse Boys 4 Albatross 2 2 - 2
14-10-2023 Columbia 3 Oeken 4 4 - 1
14-10-2023 WWNA 2 Victoria Boys 3 1 - 0
07-10-2023 csv Apeldoorn 9 Robur et Velocitas 2 2 - 5
07-10-2023 Groen Wit '62 8 WWNA 2 3 - 1
07-10-2023 Victoria Boys 3 Columbia 3 3 - 0
07-10-2023 Groen Wit '62 7 Eerbeekse Boys 4 1 - 0
30-09-2023 WSV 4 Victoria Boys 3 1 - 2
30-09-2023 Robur et Velocitas 2 Albatross 2 5 - 0
30-09-2023 Beekbergen 3 Groen Wit '62 7 5 - 4
30-09-2023 Groen Wit '62 8 csv Apeldoorn 9 3 - 2
30-09-2023 WWNA 2 Columbia 3 4 - 0
23-09-2023 Oeken 4 Beekbergen 3 3 - 1
23-09-2023 Albatross 2 Groen Wit '62 8 3 - 1
23-09-2023 Columbia 3 WSV 4 2 - 2
23-09-2023 Victoria Boys 3 Eerbeekse Boys 4 0 - 0
23-09-2023 Groen Wit '62 7 Robur et Velocitas 2 4 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!