Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde

Balans thuis

Team G P
1 avc Heracles 4 1 3
2 Hulzense Boys 5 1 3
3 Sportclub Overdinkel 2 1 3
4 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 1 3
5 DVS'33 Ermelo 9 1 3
6 Swift '64 7 1 3
7 Enter Vooruit 6 1 3
8 IJVV 11 1 3
9 ATC '65 9 1 3
10 DOS '37 6 1 3
11 DUNO D 3 1 3
12 Concordia-W 3 1 3
13 Gorssel 3 1 3
14 HHC Hardenberg 16 1 3
15 WHC 6 1 3
16 Zwolsche Boys 7 1 3
17 Avanti W. 4 1 3
18 SDOUC 3 1 1
19 SVV '56 2 1 1
20 Uchta 2 1 1
21 VDZ O23-1 1 1
22 Victoria '28 3 1 1
23 Achilles '12 5 0 0
24 Avanti W. 5 0 0
25 DES 4 0 0
26 DOS Kampen 11 0 0
27 Drienerlo 6 0 0
28 DVC Dedemsvaart 5 0 0
29 DVV O23-1 0 0
30 DZC '68 10 0 0
31 DZC '68 9 0 0
32 Elspeet 3 0 0
33 ESA 35+2 0 0
34 Groen Wit '62 7 0 0
35 HHC Hardenberg 14 0 0
36 Koninklijke UD 3 0 0
37 Noord Veluwe Boys 2 0 0
38 Nunspeet 7 0 0
39 Robur et Velocitas O23-2 0 0
40 SDC '12 7 0 0
41 SKV 6 0 0
42 Sparta Nijkerk O23-3 0 0
43 Sportclub Groessen 5 (zat) 0 0
44 SVI 6 0 0
45 SVI 8 0 0
46 SVZW 10 0 0
47 SVZW 13 0 0
48 Tubantia 8 0 0
49 Uchta 4 0 0
50 Union O23-2 0 0
51 V.V. Barneveld 4 0 0
52 VIOS V. 4 0 0
53 Warnsveldse Boys 2 0 0
54 WVF O23-1 0 0
55 Zeewolde 10 0 0
56 De Gazelle 2 1 0
57 WSV 4 1 0
58 DVS'33 Ermelo 11 1 0
59 Victoria Boys 3 1 0
60 Concordia-W 5 1 0
61 Elistha O23-1 1 0
62 Jonker Boys 2 1 0
63 De Kieviten 3 1 0
64 Nieuwleusen SV 9 1 0

Balans uit

Team G P
1 WVF O23-1 1 3
2 DVV O23-1 1 3
3 Sportclub Groessen 5 (zat) 1 3
4 Union O23-2 1 3
5 Sparta Nijkerk O23-3 1 3
6 VIOS V. 4 1 3
7 Zeewolde 10 1 3
8 Robur et Velocitas O23-2 1 3
9 DES 4 1 3
10 DZC '68 10 1 1
11 Groen Wit '62 7 1 1
12 SKV 6 1 1
13 SVZW 10 1 1
14 Tubantia 8 1 1
15 Arnhemse Boys Schuytgraaf 2 0 0
16 ATC '65 9 0 0
17 Avanti W. 4 0 0
18 avc Heracles 4 0 0
19 Concordia-W 3 0 0
20 Concordia-W 5 0 0
21 De Gazelle 2 0 0
22 De Kieviten 3 0 0
23 DOS '37 6 0 0
24 DUNO D 3 0 0
25 DVS'33 Ermelo 11 0 0
26 DVS'33 Ermelo 9 0 0
27 Elistha O23-1 0 0
28 Enter Vooruit 6 0 0
29 Gorssel 3 0 0
30 HHC Hardenberg 16 0 0
31 Hulzense Boys 5 0 0
32 IJVV 11 0 0
33 Jonker Boys 2 0 0
34 Nieuwleusen SV 9 0 0
35 SDOUC 3 0 0
36 Sportclub Overdinkel 2 0 0
37 SVI 8 0 0
38 SVV '56 2 0 0
39 Swift '64 7 0 0
40 Uchta 2 0 0
41 V.V. Barneveld 4 0 0
42 VDZ O23-1 0 0
43 Victoria '28 3 0 0
44 WHC 6 0 0
45 WSV 4 0 0
46 Zwolsche Boys 7 0 0
47 Victoria Boys 3 0 0
48 DVC Dedemsvaart 5 1 0
49 DZC '68 9 1 0
50 Noord Veluwe Boys 2 1 0
51 Nunspeet 7 1 0
52 Warnsveldse Boys 2 1 0
53 Achilles '12 5 1 0
54 SVI 6 1 0
55 Avanti W. 5 1 0
56 SVZW 13 1 0
57 Uchta 4 1 0
58 Drienerlo 6 1 0
59 ESA 35+2 1 0
60 DOS Kampen 11 1 0
61 Elspeet 3 1 0
62 SDC '12 7 1 0
63 Koninklijke UD 3 1 0
64 HHC Hardenberg 14 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!