Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

4e klasse 17

4e klasse 17

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 apr 20:30 SC Nowruz 8 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
22 apr 21:30 SP Teuge 2 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
24 apr 19:30 SC Nowruz 8 (zaal) csv Apeldoorn 5 (zaal)
24 apr 20:15 SC Nowruz 9 (zaal) ATIK 14 (zaal)
24 apr 20:30 SC Nowruz 10 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
24 apr 21:15 SP Teuge 3 (zaal) ATIK 15 (zaal)
26 apr 22:30 ATIK 13 (zaal) Victoria Boys 3 (zaal)
29 apr 19:15 ATIK 14 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
29 apr 20:30 csv Apeldoorn 9 (zaal) SC Nowruz 8 (zaal)
29 apr 21:30 csv Apeldoorn 6 (zaal) ATIK 13 (zaal)
1 mei 19:30 ATIK 15 (zaal) SC Nowruz 11 (zaal)
1 mei 20:15 Victoria Boys 3 (zaal) SC Nowruz 9 (zaal)
1 mei 20:30 csv Apeldoorn 5 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
1 mei 21:15 csv Apeldoorn 7 (zaal) SC Nowruz 10 (zaal)
3 mei 22:30 SC Nowruz 9 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
6 mei 19:15 ATIK 13 (zaal) SC Nowruz 9 (zaal)
6 mei 20:30 csv Apeldoorn 9 (zaal) ATIK 15 (zaal)
6 mei 21:30 SC Nowruz 11 (zaal) ATIK 14 (zaal)
8 mei 19:30 SC Nowruz 8 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
8 mei 20:30 SC Nowruz 10 (zaal) csv Apeldoorn 5 (zaal)
8 mei 21:15 SP Teuge 3 (zaal) Victoria Boys 3 (zaal)
10 mei 20:30 ATIK 13 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
13 mei 20:30 ATIK 14 (zaal) csv Apeldoorn 9 (zaal)
15 mei 19:30 SC Nowruz 8 (zaal) ATIK 15 (zaal)
15 mei 20:15 Victoria Boys 3 (zaal) SC Nowruz 11 (zaal)
15 mei 20:30 csv Apeldoorn 5 (zaal) ATIK 13 (zaal)
15 mei 21:15 csv Apeldoorn 7 (zaal) SC Nowruz 9 (zaal)
22 mei 19:30 SC Nowruz 11 (zaal) csv Apeldoorn 6 (zaal)
22 mei 20:15 SC Nowruz 9 (zaal) csv Apeldoorn 5 (zaal)
22 mei 20:30 ATIK 15 (zaal) ATIK 14 (zaal)
22 mei 21:15 SP Teuge 3 (zaal) csv Apeldoorn 7 (zaal)
22 mei 21:30 SC Nowruz 10 (zaal) SC Nowruz 8 (zaal)
24 mei 19:30 ATIK 13 (zaal) SP Teuge 2 (zaal)
27 mei 20:30 Victoria Boys 3 (zaal) SP Teuge 3 (zaal)
29 mei 19:30 csv Apeldoorn 5 (zaal) SC Nowruz 11 (zaal)
29 mei 20:15 SP Teuge 2 (zaal) ATIK 13 (zaal)
29 mei 21:15 SC Nowruz 9 (zaal) csv Apeldoorn 9 (zaal)
29 mei 21:30 SC Nowruz 8 (zaal) ATIK 14 (zaal)
3 jun 20:00 ATIK 13 (zaal) csv Apeldoorn 5 (zaal)
5 jun 19:00 SC Nowruz 10 (zaal) ATIK 14 (zaal)
7 jun 19:00 Victoria Boys 3 (zaal) ATIK 15 (zaal)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!