Trainingen

Trainingen

Hier het Trainingsschema voor het seizoen 2021-2022

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Victoria Boys JO10-1M 17.00 - 18.00 Herbert Vakkert, Arjan Aanstoot, Maarten Baatenburg de Jong
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys JO11-2G 17.00 - 18.00 Erwin van Dijk, Jos Bouwmeester
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys MO11-1 17.00 - 18.00 Paul Wubbolt, Sanne Ploeg
  • 2A
  • -
Victoria Boys JO9-1 18.00 - 19.00 Niek Braakman, Tori-Jo Imunuplatia
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO11-1JM 18.00 - 19.00 Rob Peters, Marjolein Jansen
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO12-1 18.00 - 19.00 Berry van Norel, Jeroen Letteboer
  • 2A
  • -
Victoria Boys JO12-2 18.00 - 19.00 Marthijn Mulder, Dennis Kuijper
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO12-3 18.00 - 19.00 Fleur van der Wal
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys G1JM 19.00 - 20.00
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO14-1JM 19.00 - 20.00 Remy de Jong
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO17-1 19.00 - 20.30 Marjolein Jansen, Rob Peters
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys MO19-1 19.00 - 20.30 Tristan Kamp, Stefan Kleiboer
  • 2A
  • -
Victoria Boys MO17-2 20.00 - 21.00 Remy de Jong, Christiaan Derks
  • 2B
  • -
Victoria Boys 2 20.00 - 21.30
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys 3 20.00 - 21.30
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO19-1 20.15 - 22.00 René Berghuis
  • 2A
  • -
Victoria Boys JO19-2 20.30 - 22.00 Runaldo Valies
  • Veld 4 B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Victoria Boys MO15-1 18.00 - 19.30 Remond ten Hoven
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys MO15-2 18.00 - 19.30 Elco Harte, Jan-Chris Hullegie
  • 2A
  • -
Victoria Boys MO15-3 18.00 - 19.30 Isa Testerink, Floor Wesselink
  • 2B
  • -
Victoria Boys MO13-1 18.15 - 19.15 Robin van Loenen, Thijs Wildbret
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys VR2 19.30 - 20.45 Theo Schoonhoven, Stephan Bakker
  • 2A
  • -
Victoria Boys MO17-1 19.30 - 21.00 Aschwin Krijthe, Ronald Lukassen
  • 2B
  • -
Victoria Boys VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Aat Booij
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys VR2 (zon) 19.30 - 21.00 Hans Amersfoort, Jan Hendriks
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys 2 (zon) 20.30 - 22.00 Erwin Kelman
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys 1 (zon) 21.00 - 22.00 Daniel Branco de Sousa
  • Veld 4 A
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Victoria Boys JO9-1 17.00 - 18.00 Niek Braakman, Tori-Jo Imunuplatia
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO10-1M 17.00 - 18.00 Herbert Vakkert, Arjan Aanstoot, Maarten Baatenburg de Jong
  • 2A
  • -
Victoria Boys JO11-2G 17.00 - 18.00 Erwin van Dijk, Jos Bouwmeester
  • 2A
  • -
Victoria Boys MO11-1 17.00 - 18.00 Paul Wubbolt, Sanne Ploeg
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys Mini´s 17.30 - 18.30
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys JO9-2 17.45 - 18.45 Jaap Frank, Tom Groen
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO11-1JM 18.00 - 19.00 Rob Peters, Marjolein Jansen
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO12-1 18.00 - 19.00 Berry van Norel, Jeroen Letteboer
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO12-2 18.00 - 19.00 Dennis Kuijper
  • 2A
  • -
Victoria Boys JO12-3 18.00 - 19.00 Fleur van der Wal
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO14-1JM 18.15 - 19.15 Remy de Jong
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys MO19-1 19.00 - 20.15 Tristan Kamp, Stefan Kleiboer
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys JO17-1 19.00 - 20.30 Marjolein Jansen, Rob Peters
  • 2B
  • -
Victoria Boys MO17-2 19.15 - 20.15 Remy de Jong, Christiaan Derks
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys 2 20.15 - 21.45
  • 2A
  • -
Victoria Boys 3 (zon) 20.15 - 21.45
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys 3 20.15 - 21.45
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO19-1 20.15 - 21.45 René Berghuis
  • Veld 4 B
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Victoria Boys MO15-2 17.00 - 18.15 Elco Harte, Jan-Chris Hullegie
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys MO15-1 18.00 - 19.30 Remond ten Hoven
  • 2B
  • -
Victoria Boys MO17-1 18.00 - 19.30 Aschwin Krijthe, Ronald Lukassen
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys MO15-3 18.15 - 19.30 Isa Testerink, Floor Wesselink
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys MO13-1 18.30 - 19.30 Robin van Loenen, Thijs Wildbret
  • 2A
  • -
Victoria Boys 1 (zon) 19.30 - 21.00 Daniel Branco de Sousa
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys 2 (zon) 19.30 - 21.00 Erwin Kelman
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys VR2 19.30 - 21.00 Theo Schoonhoven, Stephan Bakker
  • 2B
  • -
Victoria Boys JO19-2 20.15 - 21.45 Runaldo Valies
  • 2A
  • -
Victoria Boys VR1 (zon) 20.30 - 22.00 Aat Booij
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys VR2 (zon) 20.30 - 22.00 Hans Amersfoort, Jan Hendriks
  • Veld 4 B
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Victoria Boys VR30+1 19.30 - 20.30
  • Veld 4 B
  • -
Victoria Boys 4 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 4 A
  • -
Victoria Boys 5 (zon) 20.30 - 22.00
  • Veld 4 B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!