Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

3e klasse G

3e klasse G

Datum Thuis Uit Uitslag
29-05-2023 Victoria Boys VR2 (zon) FC Trias VR1 (zon) 5 - 0
29-05-2023 Witkampers VR2 (zon) S.V. Kilder VR1 2 - 0
29-05-2023 FC Eibergen VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 1 - 5
29-05-2023 Longa '30 VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 1 - 5
29-05-2023 NEO VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 6 - 1
29-05-2023 Grol VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) -
21-05-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 1 - 0
21-05-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 1
21-05-2023 S.V. Kilder VR1 Victoria Boys VR2 (zon) 0 - 6
21-05-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 5 - 0
21-05-2023 FC Trias VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 5 - 3
21-05-2023 DVC '26 VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 2 - 4
14-05-2023 Witkampers VR2 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 3 - 2
14-05-2023 Grol VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 0 - 6
14-05-2023 FC Eibergen VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 1 - 6
14-05-2023 Longa '30 VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 0 - 3
14-05-2023 NEO VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 2 - 3
14-05-2023 S.V. Kilder VR1 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 0 - 3
11-05-2023 DVC '26 VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 5
07-05-2023 S.V. Kilder VR1 Witkampers VR2 (zon) 1 - 3
30-04-2023 FC Trias VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 1 - 4
30-04-2023 Warnsveldse Boys VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 4 - 0
30-04-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 3 - 4
30-04-2023 Victoria Boys VR2 (zon) Grol VR1 (zon) 6 - 0
30-04-2023 Longa '30 VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 2 - 5
25-04-2023 S.V. Kilder VR1 Warnsveldse Boys VR1 (zon) 4 - 0
23-04-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 2 - 2
23-04-2023 Grol VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 0 - 4
23-04-2023 Witkampers VR2 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 2 - 4
23-04-2023 FC Eibergen VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 1 - 3
23-04-2023 S.V. Kilder VR1 Hoeve Vooruit VR1 (zon) 4 - 0
20-04-2023 S.V. Kilder VR1 Grol VR1 (zon) 3 - 0
18-04-2023 Warnsveldse Boys VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 2 - 0
16-04-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 5 - 0
16-04-2023 Grol VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 0 - 3
16-04-2023 FC Trias VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 4 - 4
16-04-2023 Longa '30 VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 0 - 4
16-04-2023 DVC '26 VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 3 - 5
10-04-2023 Victoria Boys VR2 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 2 - 0
08-04-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 1 - 4
04-04-2023 Victoria Boys VR2 (zon) Witkampers VR2 (zon) 5 - 0
02-04-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 0 - 1
02-04-2023 FC Eibergen VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 3 - 1
02-04-2023 NEO VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 3 - 1
02-04-2023 Witkampers VR2 (zon) FC Trias VR1 (zon) 2 - 2
30-03-2023 FC Eibergen VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 3 - 2
26-03-2023 FC Trias VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 0 - 3
26-03-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 2 - 0
26-03-2023 Longa '30 VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 3
26-03-2023 DVC '26 VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 2 - 0
19-03-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 0 - 0
19-03-2023 Warnsveldse Boys VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 3 - 4
19-03-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 1 - 3
19-03-2023 NEO VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 1 - 0
19-03-2023 Witkampers VR2 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 2 - 0
19-03-2023 S.V. Kilder VR1 DVC '26 VR1 (zon) 0 - 1
15-03-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 5 - 0
12-03-2023 FC Trias VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 3 - 3
12-03-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 2 - 0
12-03-2023 Grol VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 0 - 1
12-03-2023 FC Eibergen VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 2
12-03-2023 Longa '30 VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 0 - 2
05-03-2023 DVC '26 VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 4 - 1
05-03-2023 Victoria Boys VR2 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 1 - 0
05-03-2023 Witkampers VR2 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 2 - 4
05-03-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 3 - 5
05-03-2023 S.V. Kilder VR1 FC Dinxperlo VR1 (zon) 0 - 1
26-02-2023 NEO VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 5 - 0
23-02-2023 Witkampers VR2 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 4 - 0
12-02-2023 FC Trias VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 0 - 7
12-02-2023 Grol VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 0 - 1
12-02-2023 Victoria Boys VR2 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 2 - 1
12-02-2023 FC Eibergen VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 3 - 1
12-02-2023 Longa '30 VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 1 - 4
07-02-2023 NEO VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 2 - 0
05-02-2023 Warnsveldse Boys VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 4 - 0
05-02-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 3 - 2
05-02-2023 Hoeve Vooruit VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 1 - 1
05-02-2023 Witkampers VR2 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 4
05-02-2023 DVC '26 VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 1 - 1
05-02-2023 S.V. Kilder VR1 FC Trias VR1 (zon) 4 - 0
29-01-2023 Grol VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 0 - 4
29-01-2023 Longa '30 VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 4 - 1
29-01-2023 Victoria Boys VR2 (zon) S.V. Kilder VR1 5 - 2
29-01-2023 FC Eibergen VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 3 - 1
29-01-2023 Witkampers VR2 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 0 - 1
22-01-2023 FC Trias VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 1 - 5
22-01-2023 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 0 - 0
22-01-2023 Warnsveldse Boys VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 0 - 2
22-01-2023 FC Dinxperlo VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 3 - 1
22-01-2023 DVC '26 VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 9 - 1
15-01-2023 NEO VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 3 - 0
11-12-2022 FC Trias VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 1 - 2
11-12-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 2 - 1
11-12-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 2 - 1
11-12-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 3 - 2
11-12-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 2 - 0
11-12-2022 Victoria Boys VR2 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 7 - 0
04-12-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 1 - 0
04-12-2022 Grol VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 2 - 3
04-12-2022 Witkampers VR2 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 1 - 1
04-12-2022 FC Eibergen VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 2 - 0
04-12-2022 S.V. Kilder VR1 Longa '30 VR1 (zon) 5 - 0
27-11-2022 DVC '26 VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 4 - 1
27-11-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 4
27-11-2022 Victoria Boys VR2 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 4 - 1
27-11-2022 Longa '30 VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 2 - 0
24-11-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 2 - 0
20-11-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 4 - 1
20-11-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 2 - 1
20-11-2022 FC Eibergen VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 4 - 0
20-11-2022 S.V. Kilder VR1 Grol VR1 (zon) -
13-11-2022 FC Trias VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 0 - 1
13-11-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 2 - 2
13-11-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 0 - 2
13-11-2022 Grol VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 0 - 3
13-11-2022 Victoria Boys VR2 (zon) NEO VR1 (zon) 5 - 1
13-11-2022 DVC '26 VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 4 - 1
06-11-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 4 - 0
06-11-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 1 - 2
06-11-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 1 - 2
06-11-2022 NEO VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 5 - 3
06-11-2022 Witkampers VR2 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 0 - 4
06-11-2022 S.V. Kilder VR1 FC Eibergen VR1 (zon) 2 - 4
30-10-2022 FC Trias VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 1 - 4
30-10-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 4 - 1
30-10-2022 Victoria Boys VR2 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 4 - 1
30-10-2022 Grol VR1 (zon) NEO VR1 (zon) 1 - 3
30-10-2022 Longa '30 VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 6 - 1
30-10-2022 DVC '26 VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 0 - 1
16-10-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 7 - 1
16-10-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 3 - 1
16-10-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 1 - 3
16-10-2022 Witkampers VR2 (zon) Grol VR1 (zon) 4 - 2
16-10-2022 NEO VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 2 - 3
16-10-2022 DVC '26 VR1 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 2 - 0
09-10-2022 FC Trias VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 1 - 7
09-10-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 0 - 2
09-10-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 6 - 3
09-10-2022 Grol VR1 (zon) ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) 1 - 5
09-10-2022 FC Eibergen VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 3 - 1
09-10-2022 Longa '30 VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 4 - 2
02-10-2022 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 (zon) FC Eibergen VR1 (zon) 4 - 1
02-10-2022 Warnsveldse Boys VR1 (zon) Longa '30 VR1 (zon) 3 - 2
02-10-2022 FC Dinxperlo VR1 (zon) FC Trias VR1 (zon) 6 - 1
02-10-2022 Hoeve Vooruit VR1 (zon) Grol VR1 (zon) 1 - 0
02-10-2022 DVC '26 VR1 (zon) Victoria Boys VR2 (zon) 1 - 1
02-10-2022 S.V. Kilder VR1 NEO VR1 (zon) 4 - 3
25-09-2022 FC Trias VR1 (zon) S.V. Kilder VR1 6 - 4
25-09-2022 Grol VR1 (zon) Warnsveldse Boys VR1 (zon) 0 - 4
25-09-2022 Victoria Boys VR2 (zon) FC Dinxperlo VR1 (zon) 2 - 2
25-09-2022 FC Eibergen VR1 (zon) Hoeve Vooruit VR1 (zon) 1 - 1
25-09-2022 Longa '30 VR1 (zon) DVC '26 VR1 (zon) 3 - 1
25-09-2022 NEO VR1 (zon) Witkampers VR2 (zon) 3 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!