Cookie beleid ASV Victoria Boys

De website van ASV Victoria Boys is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Team G P
1 Juliana '31 3 (zaal) 1 3
2 VIOD 1 (zaal) 1 3
3 SC Nowruz 3 (zaal) 1 3
4 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) (zaal) 1 3
5 Heracles Almelo Futsal 7 (zaal) 1 3
6 SC Nowruz 5 (zaal) 1 3
7 Turkse Kracht 2 (zaal) 1 3
8 Excelsior '31 7 (zaal) 1 3
9 ZVV Twente 2 (zaal) 1 3
10 HHC Hardenberg 2 (zaal) 1 3
11 't Peeske 2 (zaal) 1 3
12 Excelsior '31 8 (zaal) 1 3
13 Gramsbergen 3 (zaal) 1 3
14 SML 1 (zaal) 1 3
15 ZVV Dynamo Lelystad 2 (zaal) 1 3
16 Heracles Almelo Futsal 9 (zaal) 1 3
17 Sportclub Bemmel Zaal 1 (zaal) 1 3
18 SV Putten 5 (zaal) 1 3
19 Union 1 (zaal) 1 3
20 Sportclub Olympic 3 (zaal) 1 3
21 ZVV Haantje 3 (zaal) 1 3
22 Victoria Boys 1 (zaal) 1 3
23 ZVV Haantje 2 (zaal) 1 3
24 Beuningse Boys 1 (zaal) 1 3
25 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 (zaal) 1 3
26 Futsal Anouel Zutphen 1 (zaal) 1 3
27 Colmschate '33 2 (zaal) 1 3
28 EZC '84 2 (zaal) 1 3
29 Turkse Kracht 3 (zaal) 1 3
30 Wilhelminaschool 1 (zaal) 1 3
31 Bergentheim 1 (zaal) 1 3
32 sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 1 (zaal) 1 3
33 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 (zaal) 1 3
34 ‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 1 (zaal) 1 3
35 FC Jugador 3 (zaal) 1 3
36 Heracles Almelo Futsal 12 (zaal) 1 3
37 Orion 1 (zaal) 1 3
38 Turkse Kracht 4 (zaal) 1 3
39 csv Apeldoorn 4 (zaal) 1 3
40 SV Putten 2 (zaal) 1 3
41 Veensche Boys 8 (zaal) 1 3
42 Blauw Wit '66 2 (zaal) 1 1
43 SC Nowruz 9 (zaal) 1 1
44 De Gastronoom Arnhem 1 (zaal) 1 1
45 Jonge Kracht 1 (zaal) 1 1
46 DAVO 1 (zaal) 1 1
47 SC Nowruz 4 (zaal) 1 1
48 FC Jugador 2 (zaal) 1 1
49 ZVV Dynamo Lelystad 6 (zaal) 1 1
50 csv Apeldoorn 3 (zaal) 0 0
51 Exstudiantes Zwolle 1 (zaal) 1 0
52 ZVO/De Herberg 1 (zaal) 1 0
53 ZVV Sparta Nijkerk 2 (zaal) 1 0
54 Drienerlo 3 (zaal) 1 0
55 LZVV/MSML.NL 4 (zaal) 1 0
56 Morado CF 2 (zaal) 1 0
57 FC Bordkrijt 5 (zaal) 1 0
58 SP Teuge 1 (zaal) 1 0
59 Walk Inn Boys 2 (zaal) 1 0
60 FC RDC 3 (zaal) 1 0
61 Excelsior '31 5 (zaal) 1 0
62 Heracles Almelo Futsal 6 (zaal) 1 0
63 SV Putten 6 (zaal) 1 0
64 ZVH 1 (zaal) 1 0
65 ZVO/De Herberg 2 (zaal) 1 0
66 Quick 1888 2 (zaal) 1 0
67 AHB 2 (zaal) 1 0
68 csv Apeldoorn 5 (zaal) 1 0
69 Zavodo 76 2 (zaal) 1 0
70 ZVV Sparta Nijkerk 6 (zaal) 1 0
71 Blauw Wit 1 (zaal) 1 0
72 FC Gonemo 2 (zaal) 1 0
73 ZVV Beuningen 1 (zaal) 1 0
74 Hardenberg '85 2 (zaal) 1 0
75 Sportclub Olympic 9 (zaal) 1 0
76 Watergoor 1 (zaal) 1 0
77 HHC Hardenberg 9 (zaal) 1 0
78 Brakkenstein 2 (zaal) 1 0
79 FC Foppen 3 - Plus Automotive (zaal) 1 0
80 Gramsbergen 1 (zaal) 1 0
81 FC Dinxperlo 1 (zaal) 1 0
82 Heracles Almelo Futsal 14 (zaal) 1 0
83 EBZV '85 1 (zaal) 1 0
84 Victoria Boys 2 (zaal) 1 0
85 SC Nowruz 7 (zaal) 1 0
86 Heracles Almelo Futsal 4 (zaal) 1 0
87 Heracles Almelo Futsal 8 (zaal) 1 0
88 Voorwaarts V. 1 (zaal) 1 0
89 Turkse Kracht 5 (zaal) 1 0
90 Sportclub Olympic 13 (zaal) 1 0
91 FC Tinnegieter 5 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!